
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Dual Quick Charger USB+Type-C 40W CCJD-0G Grey
399 ₴
- В наявності
- Код: 09908
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Dual Quick Charger USB+Type-C 40W CCJD-0G Grey
Baseus Golden Contactor Pro є мінімалістичним автомобільним зарядним пристроєм з двома портами, що відрізняється дуже швидкою подвійною зарядкою 40 Вт!
Технологія PowerDelivery
Один із портів – стандартний USB, інший – найновіший стандарт USB Type-C з реалізованою технологією PowerDelivery. Внутрішній чіп управляє безпечним розподілом струму та напруги на кожен порт. Пристрій ідеально підходить для вимогливих людей, у яких є кілька пристроїв, які потрібно заряджати швидко або постійно.
Технічні характеристики:
USB1: 5В/3А, 9В/2А, 10В/2А, 12В/1.5А, 20 Вт макс.
USB Type-C (PD): 5В/3А, 9В/2.22А, 12В/1.6А, 15В/1.3А, 20В/1А, 20 Вт макс.
вихідна потужність USB1+USB2: 40Вт макс.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 40 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 26 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Автомобільний зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





