
Цифровий електронний мікроскоп Leipan HD WIFI MS4 White
3 299 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цифровий електронний мікроскоп Leipan HD WIFI MS4 White
Wi-Fi Digital Microscope 1000x / 1080P - портативний цифровий мікроскоп з HD-камерою і підтримкою бездротових технологій передачі даних Wi-Fi. Підключається до будь-якого пристрою за допомогою Wi-Fi-модуля. Ви зможете бачити, що відбувається під мікроскопом, на iPhone, iPad та будь-яких Android-пристроях, а також зберігати зображення у форматі JPG та записувати відео (MP4) за допомогою безкоштовної програми. Таким чином, можливість перегляду зображень та отримання файлів без будь-яких дротів із мікроскопа на мобільні пристрої.
Фокусування з підбором кратності до 1000X проводиться обертанням рифленого барабанчика, що плавно змінює фокусну відстань приладу. Підсвічування та електронні елементи мікроскопа живляться від вбудованого акумулятора - 800 мАг. Час роботи без підзарядки – від 1 до 2 години. Об'єктив мікроскопа Wi-Fi Digital Microscope 1000x / 1080P оснащений круговим світлодіодним LED підсвічуванням з регульованою яскравістю.
Передаючи мікрозображення на смартфон або планшет, Ви зможете в реальному часі бачити результати на екрані, а також настроювати деякі параметри відео. Для цього потрібно лише встановити програму (безкоштовно завантажити з AppStore або GooglePlay).
Компактний Wi-Fi Digital Microscope 1000x / 1080P має все необхідне, щоб стати ідеальним помічником у навчанні, професійній діяльності та повсякденному житті.
Особливості:
Портативний розмір.
Могутній бездротовий модуль забезпечує стабільне підключення Wi-Fi.
Відстань передачі Wi-Fi 5-10 метрів.
Батарея 800 мАг внутрішня літієва батарея.
Металева основа підтримує фіксацію та регулювання при спостереженні на 360 градусів.
Різні сфери застосування.
Працювати з мікроскопом Wi-Fi Digital Microscope 1000x / 1080 можна двома способами:
Встановивши його на штатив з регульованим кутом нахилу (для стаціонарної роботи та запису відео).
Тримаючи в руці та проводячи вздовж поверхні об'єкта (для дослідження об'єктів складної форми та фотозйомки "на ходу").
Характеристики:
Колір чорний.
Матеріал: пластик ABS.
Бездротове з'єднання: Так (Wi-Fi).
Відстань передачі Wi-Fi: 5-10 метрів
Роздільна здатність камери: 2.0MP.
Збільшення: 50 – 1000X.
Час роботи без заряджання: до 2 годин.
Час заряджання: 1-2 години.
Кількість світлодіодів: LED 8шт.
Батарея: Вбудована літієва батарея 800mAh.
Комплектація:
1 х Цифровий WiFi мікроскоп.
1 х Підставка.
1 х Кріплення.
1 х USB-кабель.
1 х Фірмова коробка.
1 х Інструкція.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Тип головки | Монокулярна |
| Форм-фактор | Портативний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Цифровий електронний мікроскоп, інструкція, гарантійний талон |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴




