-20%

Проектор Xiaomi WanBo Projector T2 Max Global Edition White
12 499 ₴
9 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектор Xiaomi WanBo Projector T2 Max Global Edition White
Xiaomi Wanbo T2 Max поєднує в собі мінімалістичний дизайн, компактні розміри і відмінна якість зображення з роздільною здатністю Full HD. Додатковим стимулом для покупки є поєднання вигідної ціни на проектор wanbo t2 max з максимумом мультимедійних можливостей.
Які переваги у Xiaomi Wanbo T2 Max?
Вибір форматів. Можливість проектувати екран розміром від 40 до 120 дюймів, не втрачаючи при цьому якості.
Скляна лінза. Матеріал не боїться подряпин, вважається найнадійнішим, адже з часом скло не вигоряє. Найбільш чітко передає кольору.
Два динаміки. Портативний проектор відтворює високоякісний звук за рахунок двох динаміків потужністю 3 Вт. Звук об'ємний: прослуховуються низькі частоти. Додаткове якість можна отримати, підключивши динаміки через аудіоінтефейс 3.5мм або Bluetooth.
При запуску користувача зустрічає операційна система Android, яка візуально імітує інтерфейс Android TV. Система дає можливість дивитися відео з різних ресурсів, підключивши Wi-Fi.
Ззаду компактного проектора розташовуються: роз'єм живлення, USB для флешок, HDMI порт і вихід для підключення додаткових пристроїв.
Основне:
Технологія матриці: 1LCD
Джерело світла: світлодіоди (LED)
Реальна роздільна здатність: Full HD (1920x1080)
Максимальна роздільна здатність: 4К (3840x2160)
Яскравість (ANSI Lm): 250
Контрастність: 1000:1 - 2000:1
Операційна система: Android 9.0
Процесор: Cortex-A53 1,7 ГГц
Оперативна/Постійна пам'ять: 1GB/16GB
Графіка: Mali-400MP2
Підтримка 3D: Ні
Співвідношення сторін: 16:9/4:3
Проекційна відстань: 1 – 3 м
Діагональ екрану (дюйми): 40 – 150
Проекційне співвідношення: 1.35:1
Корекція трапеції: Цифрова: по вертикалі та горизонталі +/- 40 градусів
Інтерфейси:
1 x HDMI
1 x USB 2.0
1 x Аудіо вихід 3.5 мм
Комплектація:
1 х Проектор
1 х Кабель живлення
1 х Блок живлення
1 х Пульт ДК
Додатково:
Акумулятор: Ні
Вбудований звук: 2 x 3 Вт
Бездротові модулі: Wi-Fi (2.4GHz, 802.11 b/g/n), Bluetooth 4.0
Термін служби світлодіодів: 30000 годин
Потужність: 57 Вт
Розміри (ШхГхВ): 110x140x150 мм
Вага: 0.9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WANBO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, HDMI, jack 3.5 мм |
| Клас пристрою | Портативний |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 57 Вт |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Проект, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴




