Лампа для монітора Baseus I-wok2 Series USB Asymmetric Light Source Screen Hanging Light Youth
Лампа для монітора Baseus i-wok2 Series
Світлодіодна лампа-скринбар Baseus i-wok2 призначена для підсвічування екрану настільного монітора, клавіатури та робочої зони. Скринбар – це категорія LED-ламп, які вішаються за верхній край монітора. Такі лампи потрібні, щоб знизити навантаження на очі під час роботи з монітором ПК у темний або нічний час доби за рахунок створення додаткового фонового освітлення, також підсвічується клавіатура.
Універсальність
Підходить для більшості популярних пристроїв завтовшки від 0,5 до 4 см. Короткий корпус лампи не займає багато місця і фіксується за кілька секунд. Управління яскравістю освітлення здійснюється поворотом рухомого елемента на торці лампи. За допомогою кнопки можна вибрати колір свічення: холодний, теплий або змішаний. Таким чином, послаблюється сила синього світла, а очі захищені від стробоскопічного ефекту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 160 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 6500K |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 280 г |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик руху | Немає |
| Довжина: | 442 |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Джерело світла | LED module |
| Комплектація | Лампа для монітора, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність | 5 |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Лінійна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴









