
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Triple Fast Charger Car Charger 65W U+C+C CGJP010013 Dark Grey
799 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Triple Fast Charger Car Charger 65W U+C+C CGJP010013 Dark Grey
Зарядний пристрій Baseus Golden Contactor Pro Triple Fast Charger (65W) CGJP010013 є універсальним, компактним девайсом, мінімалістичний дизайн якого прикрасить салон будь-якого авто. Пристрій оснащений трьома популярними роз'ємами (Type-A + 2xType-C), завдяки чому ефективно зарядить кілька пристроїв одночасно. Має багаторівневу систему захисту від нестабільної подачі електроенергії та підтримує швидку зарядку.
Особливості зарядного пристрою:
Поєднання міцних матеріалів та якісного виготовлення забезпечує стабільну та тривалу роботу
Дозволяє одночасно заряджати до трьох пристроїв (смартфон, планшет, автоаксесуари)
Завдяки підтримці технологій Quick Charge та Power Delivery акумулятор сумісних гаджетів буде заряджатися в рази швидше
Кругове LED-підсвічування синього кольору допоможе у темряві швидко знайти пристрій
Живиться від мережі з напругою 12–24 В, тому підходить для встановлення в прикурювач легкового або вантажного авто
Багаторівнева система захисту від нестабільного подачі електроенергії забезпечує безпечну роботу
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 24 В |
| Вихідна напруга | 25 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 34 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Індикатор роботи | Так |
| Підключення пристрою | 3 USB роз'єми |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, Грамм | 39 |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Комплектація | Автомобільний зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | ABS + PC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴








