Електрична машинка для стрижки нігтів Xiaolang Electric Polishing Nail Clipper LQ-EDZJD01 White
ВИСОКА БЕЗПЕКА І ЕРГОНОМІЧНИЙ ДИЗАЙН
Лезо сховано у вигнутій канавці, а втоплений різак може ідеально відокремити нігті, забезпечуючи при цьому безпеку, особливо для дітей та людей з проблемами зору.
Допоміжне світлодіодне освітлення та безшумна робота
Конструкція машинки для стрижки нігтів включає додаткове освітлення, високошвидкісний та безшумний двигун, який спеціально розроблений для стрижки нігтів у нічний час. Ця машинка для стрижки нігтів, безсумнівно, є чудовим подарунком для людей похилого віку, дітей та багатьох людей з поганим зором.
Двошвидкісна модель і портативний дизайн, що перезаряджається.
Усього одна кнопка, коротке натискання для перемикання швидкості. Висока та низька двошвидкісна конструкція, що підходить для людей похилого віку та дітей. Повна зарядка за допомогою кабелю передачі даних Type-C (входить в комплект) займає всього 2-3 години. Його зручно брати з собою у подорож чи відрядження.
Зберігання стружки для нігтів та простота очищення
Стружка для нігтів із обрізаними нігтями збирається у ящику для зберігання продукту. Натиснувши на верхню частину вікна, ви можете легко відкрити та вивантажити машинки для швидкого та легкого очищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaolang |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.07 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 70 г |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи на одному заряді | До 240 хвилин |
| Батарея | 500 мА·год |
| Час заряджання, г | 2-3 часа |
| Довжина: | 11.0 |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електрична машинка для стриження нігтів, інструкція, гарантійний талон |
| Підсвітка | Да |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴





