Валіза Ninetygo Ripple Luggage 26" White
Ninetygo Ripple Luggage - містка валіза для тривалих поїздок. Модель виконана у корпусі з полікарбонату з діагональним перетином на поверхні. Передбачені всі моменти безпеки – надійна блискавка, замок TSA, плавна робота коліс. Для перенесення є 2 ручки - по одній на верхній та бічній гранях. Ручка валізи висувна і має 4 ступені регулювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Замок | TSA кодовий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 72.6 см |
| Глибина | 36.3 см |
| Об`єм | 96 л |
| Ширина | 43.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Валіза, інструкція |
| кишеня для ноутбука | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 999 ₴







