
Запальничка Xiaomi Jifeng L101S Ultra-Thin Rechargeable Lighter Black
499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запальничка Xiaomi Jifeng L101S Ultra-Thin Rechargeable Lighter Black
Являє собою електричну запальничку, що перезаряджається, яка не вимагає ні полум'я, ні газу, зручна і екологічна. Більше того, ця запальничка має захист від вітру та має роз'єм Type-C.
Унікальний дизайн
Оригінальна, модна, надійна, портативна запальничка, що перезаряджається, має сенсорний вимикач, за допомогою якого починає нагріватися спеціальна спіраль доторкнувшись до якої ви зможете підкурити все, що вам потрібно.
Якісна батарея
Вбудованої літієвої акумуляторної батареї ємністю 200 мАг при використанні 6 разів на день, вистачає на один тиждень експлуатації. Завдяки Type-C роз'єму ви зможете поповнити заряд запальнички від зарядного пристрою USB від мережі, автомобільного зарядного пристрою та зручно заряджати від PowerBank.
Вітростійкість
Сучасний дизайн та екологічність доповнює стійкість до вітру. Безпечний та простий у використанні пристрій у будь-яких умовах.
Металева конструкція: виготовлена із цинкового сплаву, зносостійка та з приємною текстурою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Сигаретна/сигарна |
| Особливість запальнички | Кишенькова |
| Стан | Новий |
| Тип запальнички | Електрична |
| Тип запалювання | Електронна схема |
| Флеш пам'ять USB | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Ємність акумулятора | 200 мАч |
| Комплектація | Запальничка, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



