
Портативная Bluetooth колонка Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U Black
3 499 ₴
- В наявності
- Код: 00000094140
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативная Bluetooth колонка Gelius by Krazi Shark2 KZBS-003U Black
Shark 2 — це колонка 2 в 1, вона складається з двох з'єднаних між собою мініколонок, які роз'єднуються одним поворотом. Колонка виготовлена в чорному кольорі. Яскраво, нестандартно, сміливо!
Креативний дизайн і безкомпромісна якість дадуть змогу вам насолоджуватися справжнім стерео! Динаміки видають потужний і чистий звук, загальна потужність 20 Вт = 10 Вт х 2.
Портативні динаміки мають захист від води IPX7, що дасть змогу використовувати колонку під дощем, у душі та навіть занурювати її під воду. Вирушаєте на прогулянку чи в похід? Shark 2 стане вірним компаньйоном!
Особливості:
Версія Bluetooth 5.0
Ємність батареї: 1500 мА·год х 2
Час заряджання: 2-3 години
Потужність: 20Вт = 10Вт х 2
Розмір: 206.5 х 78.5 х 78 мм
Вага: 860 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gelius |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейси | micro USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 75 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.86 кг |
| Висота | 206 мм |
| Глибина | 78 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| AUX | Да |
| Bluetooth | Да |
| Версія Bluetooth | V5.0 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка та оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Портативна колонка, USB-кабель, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Від USB, від акумулятора |
| Порт заряджання | microUSB |
| Тип колонок | Портативні |
| Формат акустики | 2 |
| Функція Handsfree: | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴



