Масажер для ніг Xiaomi LERAVAN EMS LF-FS001-GY Grey
Xiaomi LERAVAN EMS LF-FS001-GY Grey – портативний масажер для розслаблення та зняття втоми ніг. Пристрій працює на технології EMS, яка впливає на м'язи за допомогою мікрострумів. Пристрій працює від акумулятора та може забезпечити до 7 днів автономної роботи. Користувачеві доступні 4 види масажу та 10 рівнів інтенсивності.
При включенні апарат автоматично вмикає найнижчий рівень потужності. Він також знижується до мінімального, якщо з масажера буде прибрано хоча б одну ногу. Можна налаштувати роботу через кнопки на корпусі пристрою. Другий варіант – скористатись можливостями програми на телефоні.
Вбудований акумулятор заряджається через USB-кабель протягом 2,5 годин. Одного заряджання достатньо для 15-хвилинної роботи протягом 7 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Область застосування масажера | Пальці ніг, Ступні |
| Стан | Новий |
| Тип | Масажер для ніг |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.125 кг |
| Висота | 7.3 мм |
| Глибина | 311 мм |
| Ширина | 316 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Масажер для ніг, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴



