-26%

Машинка для стрижки ShowSee Electric Hair Clipper C2-W White
1 899 ₴
1 399 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка для стрижки Xiaomi ShowSee Electric Hair Clipper C2-W White
Практична конструкція корпусу
Конструкція корпусу машинки для стрижки волосся ShowSee з АБС-пластику проста і елегантна, з плавними лініями і помірним розміром, завдяки чому її зручно тримати в руці.
Регульована довжина стрижки
Завдяки висувному гребеню ви можете регулювати довжину стрижки. Всього передбачено 6 довжин: 3 мм, 6 мм, 9 мм, 12 мм, 15 мм, 18 мм, які можна налаштувати за бажанням в відповідності з вашими потребами.
Подвійна ріжуча головка
Головка леза машинки для стрижки волосся являє собою комбінацію з двох гострих лез.
Серед них керамічна рухома ріжуча головка виготовлена з високотехнологічного нанокремния.
Статичний лезо виготовлено з нержавіючої сталі, довговічною, зносостійкою. Лезо і поверхня контакту мають R-образні закруглені кути, які відповідають вигину голови людини.
Комбінація металу і нержавіючої сталі забезпечує плавне і дбайливе зрізання волосся.
Висока потужність. Низький рівень шуму.
Швидкість роботи машинки для стрижки волосся ShowSee може досягати 5000 оборотів в хвилину. Завдяки своїй структурі, двигун може працювати плавно і в той же час підтримувати роботу на рівні нижче 55 децибел.
Водостійка конструкція
Корпус машинки для стрижки ShowSee надійно захищений від короткочасного впливу прісної води за стандартом IPX7. Тому ріжучу головку і гребінь можна обполіскувати під проточною водою, після чого рекомендується ретельно витерти сухим рушником.
До 90 хвилин роботи без підзарядки
Працює машинка для стрижки від акумулятора ємністю 700 маг і обладнана інтерфейсом швидкого заряджання. При повністю зарядженому акумуляторі машинка може пропрацювати до 90 хвилин без підзарядки.
Захист + індикація
Також, ShowSee оснащена захистом від перезаряду і перенапруги, а також на корпусі є чіткі індикаторні нагадування про нормальної роботі, низькому заряді батареї, стан зарядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ShowSee |
| Країна виробник | Китай |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Матеріал лез | Кераміка |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина леза | 40.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 700 мА·год |
| Вага | 0.153 |
| Час роботи від акумулятора | 90 |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.1 x 4.6 х 2.2 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Машинка для стриження, Кабель, Інструкція, Гарантійний талон |
| Потужність | 5 ВТ |
| Швидкість мотора | 5000 |
| Тип керування | Повзункове |
| Встановлення довжини стриження | 3; 6; 9; 12; 15; 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴



