Пуско-зарядний пристрій Baseus Super Energy 2-in-1 Jump Starter 1000A CGCN000001 Black
Основні характеристики:
ємність акумулятора: 8000 мАг;
заряджається через роз'єм Type-C;
2 роз'єми USB для зарядки гаджетів
заряджає 2 гаджети одночасно
вихідна потужність: до 15 Вт;
підходить для зарядки смартфонів, планшетів тощо;
повного заряду вистачає, щоб запустити автомобіль до 40 разів;
підходить для використання з бензиновим і дизельним транспортом;
функціонує при агресивних температурах;
вбудований ліхтарик;
вбудований LED-дисплей;
12 рівнів вбудованого захисту;
потужність насоса: 5-150 psi;
комплектація: портативна батарея, чохол для зберігання, розумний стартерний затискач з електродами, зарядний кабель Type-C, шланг для накачування, 4 насадки для накачування.
Стартер для автомобіля
Досить під'єднати до розрядженого акумулятора автомобіля стартер і запустити двигун, щоб завести транспортний засіб. Модель універсальна і підходить для двигунів 12В на бензині з об'ємом до 4 л і на дизелі з об'ємом до 2,5 л.
Автомобільний насос
Baseus SuperEnergy 2-in-1 здатний накачати шину R195 за 7 хвилин, а повного заряду вистачить на всі 4 колеса автомобіля. Оснащений системою регулювання тиску, тому зупиняється автоматично. Підходить не тільки для автомобілів, а й для мотоцикла, велосипеда, а також надувних кругів, матраців, м'ячів та інших виробів.
Портативний акумулятор
Два USB-роз'єми потужністю до 15 Вт дають можливість зарядити в дорозі смартфон, планшет або інший компактний електронний пристрій.
LED-дисплей
Вбудований цифровий дисплей показує рівень заряду батареї, рівень тиску під час накачування, обраний режим накачування та інші потрібні дані.
Вбудований ліхтарик
Натискання кнопки на корпусі вмикає ліхтарик, який функціонує в 3 доступних режимах:
- яскраве рівне освітлення для пошуку предметів у салоні та оперування в темний час доби;
- сигнал СОС: чергування спалахів подає сигнал про допомогу;
- яскравий пульсуючий сигнал з короткими паузами, що добре привертає увагу в разі аварії або іншої небезпечної ситуації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | АБС-пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.36 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 171 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Акумулятор, мА·год/год: | 8000 мА·год |
| Вихідна сила струму, А: | 500-1000 |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB Type-A, 1 х USB Type-C |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Пускозарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Максимальна вихідна потужність, Вт: | 15 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴




