
Портативна батарея Baseus Qpow Pro Digital Display Fast Charge Power Bank 10000 mAh 20W PPQD020002 White
1 499 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Портативна батарея Baseus Qpow Pro Digital Display Fast Charge Power Bank 10000 mAh 20W PPQD020002 White
Зовнішній акумулятор Baseus Qpow стане незамінним супутником людей, які часто перебувають у дорозі та не завжди мають можливість заряджати гаджет від мережі. Його основними перевагами є надкомпактний дизайн, дисплей та вбудований кабель Lightning. Наявність додатково трьох виходів дозволяє у сумі заряджати до 4 девайсів одночасно.
Особливості:
Корпус компактних розмірів легко поміщається в руку, не займе багато місця у сумці чи рюкзаку;
Чотири сучасні інтерфейси на вихід, Lightning і USB Type-C на вхід забезпечують максимальну універсальність моделі;
Цифровий дисплей з яскравим світлодіодним підсвічуванням сповіщає про заряд, що залишився у відсотках;
Вбудований кабель Lightning завжди буде під рукою, він також служить шнурком для зручного утримання;
Багаторівневий апаратний захист системи та автоматичний розподіл напруги гарантують безпечну зарядку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Портативна батарея, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



