Дитячий автоматичний дозатор мила Baseus Minidinos Hand Washing Machine Green
Прекрасне рішення для дитячої ванної кімнати. Особливо буде корисний для дитячих розважальних центрів або дитячих садків. Автоматичний диспенсер рідкого мила Baseus Minidinos Hand Washing Machine Pink дозволить зробити миття рук простим і захоплюючим процесом для дорослих і особливо для дітей. Пристрій має сенсорний датчик, який миттєво реагує на піднесення руки.
Принцип роботи дозволяє уникати постійного дотику і контакту, що набагато більш гігієнічно. Також дозволяє істотно знизити витрату рідкого мила завдяки вспенивателю, для комфортного користування може бути розведене з водою без втрати ефекту.
Особливості дозатора Baseus Minidinos Hand Washing Machine
яскравий стильний дизайн по достоїнству оцінять діти, процес миття рук милом-піною стане веселим і захоплюючим.
управління здійснюється за допомогою однієї сенсорної кнопки. Має 2 режими роботи, в першому режимі подача піни здійснюється протягом 0.6 с, у другому - 1.0 с.
датчик руху спрацьовує на відстані до 6 см, подача піни здійснюється під зручним кутом в 45 градусів.
для користування вспінювачем немає необхідності до нього торкатися, що буде набагато гігієнічніше класичного користування милом.
резервуар для рідини просто і швидко знімається для наповнення милом, ємність з легкістю прикручується і викручується до самого дозатору, тому проблем з дозаправкою не виникне.
Основні характеристики
колір - рожевий
матеріал - ABS пластик + силікон
живлення - 4 батарейки AA (у комплект не входять)
принцип роботи - сенсор
чутливість сенсора - 4-5 см
об'єм ємності - 300 мл
подача піни - під кутом 45 градусів
вага - 295 г
розміри - 213 x 112 x 70 мм
Пристрої Базеус не тільки практичні і корисні, головне - це надійність і преміум якість виробів. Барвистий корпус у вигляді динозавра відмінно підійде у ванну кімнату, а миття рук для дитини стане захоплюючим і веселим процесом. Дозатор спінювач рідкого мила Baseus реалізується у фірмовій коробці виробника, що робить його прекрасним подарунком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Поверхня | Матова |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 220 кг |
| Габарити (ШхВ) | 209.8 x 93.3 мм см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Дистанція: | 4 - 5 см |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Комплектація | Сенсорний дозатор, інструкція, гарантійний талон |
| Об'єм, л | 0.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴




