-14%

Ваги кухонні Mijia Electronic Kitchen Scale BHR7515CN Black
1 399 ₴
1 199 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги кухонні Mijia Electronic Kitchen Scale BHR7515CN Black
Дизайн і матеріали
Сучасний і мінімалістський дизайн ваг Mijia робить їх стильним доповненням до інтер'єру будь-якої кухні. Завдяки високоякісним матеріалам, ваги не тільки красиві, але й довговічні.
Точні вимірювання
Навіть найскладніші рецепти стануть простішими з цими вагами. Вони надають дуже точні вимірювання з мінімальною похибкою, що дає змогу готувати без помилок.
Зручність екрана
Яскравий і чіткий дисплей показує вагу продуктів у зручній і зрозумілій формі. Це робить процес зважування ще простішим і зручнішим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Вид кухонних ваг | електронні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструкція тари | платформа |
| Матеріал тари | скло |
| Тип елементів живлення | 2 AA |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 27 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Одиниці виміру | Грам |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Ваги кухонні, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴


