Відеореєстратор DDPai Z40 GPS
Ви шукаєте надійний відеореєстратор, який забезпечить чудову якість зображення й неперевершену безпеку? GPS-відеореєстратор DDPAI Z40 стане чудовим вибором! Пристрій записує відео з роздільною здатністю до 1944p і підтримує технологію D2save, яка дає змогу зберігати записи у флешпам'ять NAND у разі виходу з ладу TF-карти. Застосунок DDPAI дає зручний доступ до додаткових функцій, а спеціальний режим паркування дасть змогу забезпечити збереження автомобіля навіть 24 години на добу (для цього необхідно придбати апаратний комплект адаптера живлення). Камера також має вбудований модуль GPS.
GPS-відеореєстратор DDPAI Z40 здивує вас чудовою якістю зображення. Пристрій обладнаний сенсором SONY IMX335, тому він може записувати високодеталізовані відео 2592x1944p 5MP з високою різкістю — навіть у складних умовах освітлення. До того ж сучасна технологія оброблення зображень Realcube та передові алгоритми забезпечують ще більшу деталізацію, велику яскравість і яскраві природні кольори.
Інші способи зберігання ваших записів
Будьте впевнені, що створений матеріал буде збережений незалежно від ситуації. Це стає можливим завдяки використанню технології D2save. Як це працює? Якщо TF-карта виходить із ладу, записи можуть бути збережені в додатковій флешпам'яті NAND. Потім, щойно з'явиться можливість, вони знову будуть перенесені на TF-карту. Завдяки цьому вам не доведеться турбуватися про втрату найважливіших матеріалів! Пристрій підтримує TF-карту до 128 ГБ і дає змогу вести циклічний запис.
Отримайте зручний доступ до безлічі корисної інформації під час подорожей. Z40 GPS має вбудований модуль GPS, який точно збирає такі дані, як швидкість автомобіля, маршрут, місце розташування, час у дорозі та багато іншого. Тепер ви можете швидко та зручно перевірити пройдену відстань і багато іншого! Також можна дізнатися, наприклад, скільки разів за всю поїздку доводилося різко гальмувати або робити різкий поворот. З DDPAI ви краще дізнаєтеся свій стиль водіння!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DDPAI |
| Країна виробник | Китай |
| Наявність GPS | Так |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Дозвіл запису | 2592x1944 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 81 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 2 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Відеореєстратор, Кабель живлення, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 099 ₴





