Ніж туристичний HX Outdoors Handao 3rd Generation Outdoor Knife Black TD-17B
Тактичний ніж із фіксованим лезом ідеально підходить для кемпінгу або тренувань на виживання. Ніж для риболовлі та полювання, туризму.
Чудово підходить для колекціонерів і виживання/обслуговування на відкритому повітрі.
Виготовлений із неіржавкої сталі 5CR1 5MOV; Вміст вуглецю до 1.2%, вміст хрому до 16%, твердість до 56HRC, Витримує сильні удари, має високу міцність і високу в'язкість.
Також на піхвах є точильний камінь, що дасть змогу у поході поправити клинок.
Вогниво фіксується в колодці. УВАГА!!! Щоб витягнути кресало, поверніть його за годинниковою стрілкою.
Ручка з поліпропілену, загальна довжина 20,3 см, довжина леза 7,62 см, товщина леза 3 мм, вага 0,18 кг (довжина клинка: 98 мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 125 г |
| Довжина ножа | 203 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Призначення | Туризм |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 76 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Ніж, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



