Портативна електростанція Gelius Prometheus X1 500 Вт
Power Station Gelius Prometheus X1 — легка та компактна портативна зарядна станція, обладнана літієвим акумулятором 500 Вт, новітньою системою швидкого заряджання, а також бездротовою зарядкою. Ви можете вирушити в подорож на вихідні або навіть цілий тиждень, і не турбуватися про джерело електроенергії для заряджання Ваших пристроїв.
Також Gelius Prometheus X1 стане незамінним помічником, якщо Вам необхідно зарядити ноутбук, телефон або інші ґаджети, а у Вас немає електропостачання. Портативна зарядна станція має ліхтарик, тож у Вас завжди буде додаткове джерело світла.
Портативна зарядна станція обладнана: 2 виходами Type-C з функцією швидкого заряджання PD (до 60 Вт), 2 виходами USB з функцією Quick Charge 3.0, бездротовою зарядкою 10 Вт, роз'ємом для євровилки, 2 роз'ємами DC, виходом для прикурювача автомобіля. Така різноманітність і кількість роз'ємів дає змогу одночасно заряджати кілька різних ґаджетів, а також використовувати функцію швидкого заряджання.
Поповнити заряд Power Station Gelius Prometheus X1 можна за допомогою автомобільного зарядного пристрою, адаптера АС або сонячної батареї. Для повного заряджання станції потрібно 4-5 годин.
Система захисту Power Station Gelius Prometheus X1 захистить ґаджети та саму станцію від короткого замикання перевантаження, перегрівання тощо. Будьте спокійні за безпекою використання Prometheus X1.
Характеристики
Вхід постійного струму: DC 5521 12-24В-5A
Вхід постійного струму: Type-C PD 60 Вт
Вихідний порт (розетка): AC 220В/50Гц
Вихід змінного струму: 500 Вт
Вихід змінного струму: піковий час утримання 1000 Вт
Захист від перевантаження: 550 Вт
Хвиля змінного струму: чиста синусоїда
Вихід USB1: QC 3.0 MAX 12В/1.5А
Вихід USB2: QC 3.0 MAX 12В/1.5А
Выход Type-C1: PD 18 Вт
Вихід Type-C2: PD 60 Вт
Бездротова зарядка: 10 Вт
Вихідний порт DC1/DC2 прикурювач: 12В/10А MAX
Параметри заряджання: DC 12-24В/5A
Час заряджання: 4-5 годин, від 10% до 100% (автоматичне вимкнення)
Напруга заряджання: до повного заряду 25.2±0.1В
Функція захисту: коротке замикання, надструм, перевантаження, перегрівання, перенапруження, коротка напруга LED-екран: показ відсотка заряджання батареї, стану заряджання, робочого стану DC, AC, PD (Вт)
Тип акумулятора: літій-іонний 18650/2600 мА·год
Ємність акумулятора: 124800 мА·год
Батарея акумулятора: 461 Вт/год
Кількість зарядних циклів акумулятора: >1000 разів
Захист змінного струму від перегрівання: ≥85°C
Захист акумулятора від перегрівання: ≥65°C
Розміри продукту: 178 х 161 х 241мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Gelius |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Висота | 241 мм |
| Довжина | 178 мм |
| Ємність акумулятору | 124800 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-A, DC |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 161 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5000 |
| Вихідні інтерфейси | 1 x DC-роз'єм 1 х Розетка 220 В 5 x USB Type A USB Type C Гніздо прикурювача |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Зарядна станція, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Швидке заряджання | Фонарик |
| Тип | Універсальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 999 ₴




