Електробритва Enchen Rotary Shaver X2 Silver
Космічний дизайн
Електробритва Xiaomi Enchen Rotary Shaver X2 виконана в корпусі сріблястого кольору, що нагадує космічний корабель. Модель отримала вологозахист IPX67, завдяки чому її можна промивати під проточною водою або використовувати в душі.
Швидке та якісне гоління
Завдяки вбудованому двигуну, що забезпечує частоту 23000 рухів за хвилину, бритва забезпечує швидке гоління. Плаваюча головка плавно адаптується до контурів обличчя, забезпечуючи комфортне використання та якісне гоління на підборідді, шиї. Система лез з двох кілець збільшує площу контакту зі шкірою, завдяки чому не потрібно обробляти бритвою одну і ту ж ділянку багато разів.
Зносостійкість
Бритва отримала систему лез, що самозаточуються. Навіть через тривалу експлуатацію бритва все також радуватиме гострим голінням. Завдяки електрохімічному процесу ESM леза довше зберігають свої ріжучі властивості та зносостійкість.
Інтелектуальна система ESM
Розумне гоління ESM дозволяє бритві працювати менш енерговитратно. Швидкість роботи бритви буде на такому ж високому рівні навіть за низького заряду акумулятора.
Автономність до 2 місяців
Повний цикл заряду бритви займає 1,5 години, чого буде достатньо на 60 хвилин або приблизно 2 місяці використання. Особливо зручний такий варіант у подорожах, коли немає можливості постійно заряджати гаджет. Також можлива робота від мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Рухливий бритвений блок | Так |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.139 кг |
| Висота | 140 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додаткові можливості | Водонепроникний корпус; Дорожній блокування; Очищення під струменем води; Плавальна бретельна система; Турборежим; |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електробритва, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴







