Електробритва Enchen Warrior Rotary Shaver Black
Бездоганне гоління
Електробритва оснащена трьома бритвеними головками для гоління з подвійними кільцевими лезами, що забезпечують чисте гоління без врослого волосся. Система з плаваючих головок гладко ковзає по шкірі, не травмуючи її, підлаштовуючись під вигин обличчя. У комплект також входить насадка-тример для бороди та бакенбардів.
Використання з комфортом
Модель отримала двигун на 5 Вт і працює із досить низьким рівнем шуму — всього 67 дБ. Enchen Warrior Rotary Shaver досить проста в експлуатації. Після використання голівку для гоління потрібно зняти, промити під струменем води і після висихання встановити назад.
До 90 хвилин роботи
Пристрій підтримує роботу від акумулятора та мережі. При роботі від акумулятора повного заряду батареї достатньо на 90 хвилин роботи бритви. Повний цикл заряджання займає 1 годину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість вологого гоління | Ні |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип електробритви | роторна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Індикатор очищення | Так |
| Тример | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Щіточка для чищення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 157 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.142 |
| Час роботи від акумулятора | 90.0 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Електробритва, інструкція, гарантійний талон |
| Потужність двигуна | 5 Вт |
| Особливості: біти: | Самозаточувальні ножі |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴








