Фен ShowSee Hair Dryer VC200-W 1800W White
Компактний варіант
Xiaomi ShowSee Hairdryer VC200 компактний фен, який стане чудовим варіантом для домашнього використання і в поїздках. Ергономічна ручка забезпечує зручну фіксацію фена в руці під час використання. Нековзне покриття із захистом від подряпин стійке до температури, тому можете не боятися, що феном можна випадково обпектися.
Потужність 1800 Вт
Попри свої компактні розміри, модель отримала досить потужний мотор на 1800 Вт. Двигун із частотою обертання 18000 обертів за хвилину створює потік повітря, який забезпечує швидке та ретельне просушування волосся.
Функція іонізації
Завдяки вбудованому генератору негативних іонів Xiaomi ShowSee Hairdryer VC200 може впливати на структуру волосся, роблячи його більш шовковистим і блискучим.
Вбудований контролер температури
Фен має 3 температурні режими з 2 видами інтенсивності. Коли температура повітря, що подається феном, досягає 55° - активується чіп контролю температури. Регулятор температури буде витримувати температуру в заданому діапазоні, захищаючи волосся від перегріву.
Капсула з вітаміном С
Фен отримав капсулу з Вітаміном С від японського виробника. Потрапляючи з повітряним потоком, мікрочастинки, що виділяються капсулою, виступають як додатковий догляд для волосся. Проникаючи вглиб волосини та створюючи додатковий захисний шар, ваше волосся отримуватиме додаткове зволоження і захист від високих температур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ShowSee |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність фена | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 126 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Фен, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴







