Фен Enchen AIR Plus Hair driver Premium version EU Blue
Генератор негативних іонів
Інтегрований генератор негативних іонів вивільняє негативні іони високої концентрації безпосередньо на поверхню волосся, нейтралізує статичну електрику, згладжує кучеряве волосся й перешкоджає його сплутуванню.
7-лопатева крильчатка
Для фена Enchen AIR Hair dryer був обраний двигун із високим крутним моментом, який забезпечує стабільне і потужне джерело повітря. Номінальна потужність Enchen AIR 900 Вт, температура сушіння волосся 55 °C, обертове на 360 градусів повітряне сопло, а також використання 7-лопатевої крильчатки із шумозаглушувальною конструкцією дадуть фену ретельно і дбайливо висушити мокре волосся.
3 робочі режими та ефективний захист
У фені Enchen AIR передбачено зручний перемикач для настроювання режиму обдуву. Вбудована інтелектуальна технологія розподілу теплового балансу ICT запобігає пошкодженню волосся перегріванням і негативному впливу надмірного холоду на ваше здоров'я. Крім того, у фені є високочутливі запобіжники, що забезпечують вимикання живлення в разі перегрівання фена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Enchen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція іонізації | Так |
| Холодний обдув | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Фен, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴








