Колекційна модель PIECECOOL LONDON EYE, GOLD VERSION P043-G
«Лондонське око» розташоване на березі Темзи було споруджено в ознаменування настання 2000 року. Це чудове 135-метрове колесо огляду, з якого видно весь Лондон, навіть уночі привертає до себе увагу своїм яскравим і яскравим підсвічуванням.
Колекційна модель PIECECOOL LONDON EYE – це міні-копія знаменитого оглядового колеса, яка складається з 58 латунних елементів, що мають дуже красиве золотисте забарвлення.
Колесо огляд – це оригінальний подарунок та гарна прикраса будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 108 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 14 років |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Колекційна модель, інструкція |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Стан | Нове |
| Тип | Фігурки |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴






