Термос Quange Temperature Display Kettle 1500ml BWH201 White
Зручний формат
Термос від бренду QUANGE виконаний у мінімалістичному дизайні. Білий корпус пристрою матиме гармонійний вигляд в інтер'єрі будь-якої кухні та не викликатиме візуального шуму. Вузький носик забезпечує зручність наливання без розбризкування. Ємності в 1,5 літра цілком достатньо для побутових потреб або, щоб організувати гарячі напої на велику компанію.
Чайник із функцією термоса
Модель використовується як електричний чайник і також може підтримувати температуру нагрітої води, працюючи як термос. Внутрішній прошарок із міді відбиває теплове випромінювання і мінімізує втрату тепла. Термос здатний утримувати середню температуру 59°C до 24 годин.
Вбудований дисплей
На кришці чайник отримав дисплей з індикатором температури. З його допомогою можна відстежувати температуру рідини.
Продумана крихітка
Кришка герметично закривається, забезпечуючи тривалу теплоізоляцію. Щоб відкрити кришку, не потрібно її розкручувати - вона відкривається одним дотиком кріплення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Об`єм | 1.5 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1500 г |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Термос, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴






