
Розкладачка Xiaomi Gocamp 188*65*40 cm OBS1002 Dark Green
3 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладачка Xiaomi Gocamp 188*65*40 cm OBS1002 Dark Green
Складне ліжко для комфортного відпочинку
Якщо до вас приїхав гість або ви вирішили відправитися на відпочинок, то безперечно варто звернути увагу на міцне складне ліжко Gocamp, на якій ви зможете добре відпочити та прокинутися з зарядом бадьорості.
Компактні габарити
Навіть відправившись на природу, не завжди зручно та корисно спати в наметі або просто растеленом на землі килимку. Тому в цьому випадку розкладачка Gocamp стане ідеальним варіантом для комфортного відпочинку. Тим більше що її можна розмістити навіть в багажнику авто, її габарити в складеному вигляді: 103 x 25 x 15 см, а важить вона всього 7 кг.
Каркас з авіаційного алюмінію
Каркас розкладачки Gocamp виготовлений з міцного авіаційного алюмінію. Завдяки настільки міцному матеріалу, безлічі ніжок і кріплень, розкладне ліжко здатне витримувати навантаження до 150 кг. Вражає, чи не так?
Сумка-чохол для зберігання виробу
Для зручності зберігання та перенесення виробу, в комплекті поставки передбачена сумка-чохол, яка збереже виріб від пилу та інших забруднень.
Зручне узголів'я
Розкладачка має спеціально піднесене узголів'я, яке імітує собою подушку. Розкладачка обшита м'якою та приємною на дотик поліефірної тканиною, тому навіть без використання подушки, ви будете почувати себе досить комфортно.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Алюмінієва труба |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1880 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 150 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 1030 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 250 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Розкладачка, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴




