Дзеркало для макіяжу Xiaomi XY XYMR01 White
Xiaomi XY XYMR01 — це елегантне гарне дзеркало для макіяжу, зі світлодіодною підсвіткою. Цей прекрасний косметичний аксесуар допоможе вам зробити просто ідеальний макіяж. Для вашої зручності конструктори оснастили дзеркало сенсорним керуванням і трьома режимами підсвітки білого світла: тепле світло, холодне світло, звичайне світло. Що особливо приємно, пристрій не залежить від стаціонарної електромережі — він має вбудований акумулятор ємністю 2000 мА·год.
Характеристики
Особливості: З підсвічуванням
Розміри (Д х Ш), см: 31 х 22.4 х 18
Підсвічування: Світлодіодне
Вага: 0.943
Колір виробу: Білий
Додаткові характеристики
Кількість рівнів підсвічування: 3
Сенсорне управління
Акумулятор 2000 мАг
Тип освітлення: світлодіод
Діаметр: 20 см
Країна реєстрації бренду: Китай
Гарантія: 12 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 943 г |
| Висота | 300 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 200 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Колір | Білий |
| Ширина | 224 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Дзеркало для макіяжу, Інструкція, Гарантійний талон |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴









