Вентилятор Xiaomi Airmate CS35-R20 White
Приємний прохолодний бриз - те що потрібно спекотного літа. В умовах задушливого теплого повітря погіршується працездатність і загальне самопочуття. Саме тому вентилятор - чудовий порятунок від спеки, якщо немає можливості встановити кондиціонер.
7 лопатей вентилятора
Конструкція з 7 лопатей з біонічним дизайном забезпечить легкий прохолодний бриз. Напрямки лопатей дають змогу вентилятору імітувати природний вітер. При цьому, під час роботи, пристрій виробляє низький рівень шуму (до 35 дБ) - тому його можна з комфортом використовувати навіть у нічний час.
Високоефективний двигун
Комплектуючі підлогового вентилятора Xiaomi Airmate White CS35-R20 - про якість і надійність. Цілісне лиття матеріалів для двигуна, імпортне мастило для забезпечення плавного ходу. Також у моделі передбачено температурний запобіжник для безпечної роботи.
7 режимів швидкостей
Створити комфортну атмосферу, або екстрено охолодитися після спеки? Вибирайте потрібний варіант. У вентиляторі є 7 режимів швидкостей. Регулюйте інтенсивність подачі повітря залежно від ваших потреб.
М'який вітер
Для дітей робота вентилятора на повну потужність може бути небезпечною, оскільки малюки більш чутливі до температур. Налаштуйте м'яку подачу вітру, щоб дітям було комфортно.
Подача повітря до 10 метрів
У підлоговому вентиляторі Xiaomi Airmate White CS35-R20 передбачено ефективне подавання повітря навіть для великих приміщень. Дальність повітряного потоку може досягати до 10 метрів. Також можливо налаштувати положення подачі повітря завдяки регульованому куту нахилу.
Зручне і просте управління
На корпусі є світлодіодний дисплей, який відображає режим роботи вентилятора. Керування здійснюється кнопками, серед яких перемикання між режимами інтенсивності, режим "м'який бриз", увімкнення/вимкнення і кнопка таймера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirMate |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Датчик температури | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція повороту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Вентилятор, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴










