Машинка для видалення ковтунців Lofans CS-621 White
Портативний формат
Lofans CS-621 - компактна машинка для видалення ковтунців. Пристрій за розмірами поміщається на долоні - тому без проблем зможе зайняти місце у валізі або сумці.
Подарує речам друге життя
Ковтунці на одязі псують його візуальний вигляд. Але це не привід викидати улюблену річ. Адже за допомогою Lofans CS-621 можна з легкістю позбавити ваш светр, пальто або шарф від ковтунів. І річ знову матиме оновлений вигляд.
Міцний матеріал
Пристрій виконано з ABS-пластику. Конструкція із закругленими кутами — зручний формат для роботи з пристроєм. Також є спеціальний відсік для ковтунців на 55мл. Відсік легко від'єднується від корпусу, щоб можна було підготувати гаджет до подальшого використання.
Потужна робота
Попри компактні габарити пристрій отримав двигун на 7000 об/хв, щоб максимально швидко видаляти ковтунці з поверхні тканин.
Безпечна конструкція
Пристрій оснащений гострими лезами з нержавіючої сталі. Леза захищені за шаром сітки, яка має отвори 3-х різних діаметрів, що дає змогу пристрою захоплювати різні за розміром ковтунці. При цьому Lofans CS-621 абсолютно безпечний для тканин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lofans |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захисна металева сітка | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.125 кг |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 77 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Машинка для видалення ковтунців, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴






