-11%

Електрочайник Xiaomi Electric Kettle 2 White MJDSH04YM
1 799 ₴
1 599 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрочайник Xiaomi Electric Kettle 2 White MJDSH04YM
Мінімалістичний дизайн
Електрочайник Xiaomi Electric Kettle 2 виконаний у білому корпусі без зайвих деталей. Така модель органічно підійде під інтер'єр кожної кухні, не створюючи візуального шуму. Вертикальна закруглена ручка забезпечує зручне захоплення та полегшує наливання.
Потужність 1800Вт
Нагрівальна база потужністю 1800Вт демонструє швидке кип'ятіння в порівнянні з чайниками на 1500 Вт. Алюмінієва нагрівальна основа забезпечує рівномірне нагрівання для повного кип'ятіння.
4 рівні захисту
Чайник отримав захист для безпечного використання:
Автоматичне відключення після закипання
Автоматичне відключення при відсутності води
Спеціальний запобіжник
Захист від ураження струмом.
Безпечне внутрішнє покриття
Внутрішня поверхня чайника покрита нержавіючою сталлю 304, яка не містить шкідливих хімічних речовин. Це покриття захищене від окиснення та корозії.
Термозахист
Між внутрішніми та зовнішніми шарами також передбачено ізоляційний шар. Це допоможе захистити від отримання опіку, якщо торкнутися чайника, коли він закипів.
Продумана конструкція
Спеціальна форма кришки збирає конденсовані краплі пари, після чого вони потрапляють назад у чайник, не розбризкуючи. Широкий кут відкриття кришки полегшує процес очищення чайника. Також є індикатор роботи, що горить з моменту включення до моменту закипання. Якщо шнур від чайника дуже довгий, в основі є спеціальне кільце, де його можна обмотати, тим самим укоротив його.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Дисплей | Так |
| Наявність фільтра | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 262 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Ширина | 158 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Товар, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴





