Рюкзак для перенесення кішок Petkit Backpack for cats Green
Сітчастий отвір та інтелектуальна система вентиляції забезпечують відмінну циркуляцію повітря всередині рюкзака. Вбудований "міні-вентилятор" потужністю 5 В, сприяє активній подачі повітря, циклічну вентиляцію для вашої кішки або собаки, щоб їм не було душно дихати в рюкзаку.
Інтелектуальне регулювання швидкості вітру
Вбудований датчик температури може автоматично регулювати швидкість вітру в залежності від температури навколишнього середовища, при цьому в ручному режимі передбачено два варіанти вітроенергетики. Висока швидкість вітру рекомендується для використання тільки в спекотному середовищі. Не рекомендується запускати після купання домашньої тварини.
Вбудоване освітлення
Вбудована система освітлення допоможе вашому вихованцеві відчувати себе тепло та безпечно, а також розширить огляд вашої кішки в нічний час.
Зносостійка конструкція
Рюкзак виготовлений з міцного полікарбонату, АБС-пластика і тканини, тому вам не потрібно турбуватися про ушкодження, завдані кігтями або зубами собаки кішки/собаки, які знаходяться всередині.
Ергономічний дизайн
Рюкзак Petkit розроблений з ергономічною амортизуючою задньою пластиною і регульованими плечовими ременями з високотехнологічного легкого матеріалу, який рівномірно розподіляє навантаження. Порожня сітчаста структура забезпечує ефективну вентиляцію, відведення тепла і захист від поту. Рюкзак для домашніх тварин – це справжня знахідка, про яку ви не пошкодуєте. Рюкзак важить всього близько 1.4 кг і відрізняється досить компактним розміром 330 х 300 х 450 мм.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип
Бренд
Допустиме навантаження
Матеріал корпусу
Вага
1.4 кг
Розміри
450 х 330 х 300 мм
Колір
Гарантійний термін
12 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Petkit |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Рюкзак для перенесення кішок, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴








