Валіза Ninetygo 1A Suitcase 26" Black
Стильна валіза з хорошою місткістю
Стильна і зручна валіза RunMi 90 A1, виконана в сучасному стилі, зробить кожну Вашу подорож комфортною і простою.
Внутрішній простір валізи становить приблизно 38 літрів при розмірі діагоналі основного відділення аксесуара 20 дюймів. Конструкція валізи включає в себе посилену алюмінієву раму, яка здатна витримати істотне навантаження.
2 варіанти транспортування
Для забезпечення максимально зручного транспортування, валізу RunMi 90 points A1 оснастили безшумними коліщатками (для перевезення багажу) і міцною бічною ручкою, щоб ви могли нести валізу в руках.
Відмінна якість і просте прибирання
Внутрішні відсіки і оббивка виконані з вельми міцного і надійного матеріалу – поліефірного волокна. Крім того, валіза вмістила в себе елементи сітки, а також застібки-блискавки. Всі відсіки валізи зшиті дуже якісно, вони не вбирають сторонні запахи і досить легко миються.
Міцність. Маневреність. Безшумність.
Як правило, колеса, є однією з найбільш вразливих елементів дорожньої валізи, оскільки саме на них припадає основне навантаження при транспортуванні. Колеса в RunMi 90 points A1 виконані з термопластичного еластомеру (TPE).
Вони досить надійно зафіксовані спеціальними допоміжними деталями, які не дають можливості розхитатися, а за рахунок кулькових підшипників, вони можуть обертатися на 360°, що забезпечує неймовірну маневреність валізи, він немов «повторює» ваші рухи.
Регульована телескопічна ручка з анодованого алюмінію
Виконана з надміцного матеріалу-анодованого алюмінію, телескопічна ручка прослужить дуже тривалий період часу.
Колір на будь-який смак
Різноманітність забарвлень дорожньої валізи A1, дозволить підібрати найбільш оптимальну забарвлення, яка відповідає вашим перевагам.
Додатково:
Тип: Валіза
Бренд: Runmi
Модель: 1059
Розмір: 26" (445 x 275 x 645 мм)
Місткість: Близько 80 л
Матеріал: Корпус - полікарбонат, підкладка - поліефірне волокно, колеса - термопластичний еластомер (TPE), телескопічна ручка - анодований алюміній
Замок: TSA
Колір: Чорний
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Тип
Бренд
Діагональ екрану
26''
Об' єм
80 л
Вага
4.65 кг
Розміри
445 x 275 x 645 мм
Гарантійний термін
12 міс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Замок | TSA кодовий |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 4 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 4.65 кг |
| Висота | 64.5 см |
| Глибина | 27.5 см |
| Об`єм | 80 л |
| Ширина | 44.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Валіза, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴









