
Валіза Ninetygo Business Travel Luggage 20" Light Blue
4 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валіза Ninetygo Business Travel Luggage 20" Light Blue
Яскравий представник сучасних валіз
RunMi 90 Business travel Dual-Use brake version – симпатична валіза виготовлена з тришарового полікарбонату з додаванням поліестеру. Він володіє досить привабливим дизайном, в якому всі елементи гармонійно поєднуються один з одним.
TSA замок
Валіза обладнана сучасним TSA-замком, який подбає про безпеку внутрішнього вмісту і прискорить процес перевірки багажу при митному контролі.
Варіанти транспортування
Крім телескопічної ручки, валіза оснащена додатковою бічною ручкою для того, щоб при необхідності ви змогли нести валізу в руках.
Внутрішня обшивка з поліестеру
Зсередини валіза "обшита" якісним і надійним поліестером. Всі внутрішні відділення зшиті досить якісно, матеріал не вбирає сторонні запахи і досить легко чиститься від не надто мазких забруднень.
Маневрені і безшумні
Звичайно ж маневреність, безшумність і міцність – ключові особливості якими повинні володіти коліщатка валізи. Адже саме на них припадає основне навантаження при переміщенні валізи наповненого речами. У RunMi 90 Business travel Dual-Use brake version коліщатка виготовлені з термопластичного еластомеру (TPE), які міцно закріплені допоміжними деталями і завдяки використанню кулькових підшипників, здатні обертатися навколо своєї осі.
Гальмівна система
Валіза оснащена вбудованими гальмами коліс, регулятор яких розташований на спинці валізи. Тепер ви зможете більш впевнено відчувати при переміщенні по місту, сільській місцевості, поблизу схилу гір, оскільки валіза без вас, випадково, не рушить з місця.
Висувна ручка
Валіза обладнана висувною ручкою з анодованого алюмінію. Завдяки застосуванню такого міцного матеріалу, ручка прослужить більш тривалий відрізок часу.
Підберіть колір на свій смак
Валіза випускається в декількох колірних рішеннях. Тому ви зможете підібрати оптимальну колірну гамму вироби, яка вам найбільш імпонує.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | TSA кодовий |
| Матеріал | Поліестер |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 54.5 см |
| Глибина | 21.5 см |
| Об`єм | 33 л |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Валіза, інструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴








