Рюкзак RunMi Business Travel Multi-function Backpack 2 Dark Grey
Це найбільший рюкзак у лінійці компанії, його об'єм — 26 літрів. Xiaomi Classic Business Multi-functional Shoulder Bag 2 пошитий із міцної тканини Оксфорд 650D з водовідштовхувальними властивостями. Завдяки спеціальному покриттю на передній частині рюкзак легко очищається від бруду. Він витримає будь-яку негоду. У головному відділенні поміщається фірмовий квадрокоптер Xiaomi Mi Drone, наприклад, камеру на підвісі можна покласти у верхню кишеню з м'якою підкладкою, щоб не подряпати оптику. Також передбачені відділення для ноутбука з діагоналлю до 15.6 дюйма, планшета, смартфона, кулькової ручки та інших дрібниць. Абсолютно цілісні частини тканини рюкзака забезпечують не тільки його гарний зовнішній вигляд, але й надають міцності конструкції. Classic Business Multi-functional Shoulder Bag 2 — рюкзак, який ідеально пристосований для шанувальників пішого туризму!
Особливості:
Суворий дизайн
Високоякісні матеріали
Чудова зносостійкість
Здатний вмістити дрон із запасними аксесуарами
Вміщує ноутбук із діагоналлю 15"
Ремінець для кріплення до дорожньої сумки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RunMi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 930 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 44.5 см |
| Глибина | 18 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 26 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 32.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція спини | Сітка |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Кількість лямок | 2 |
| Комплектація | Рюкзак інструкція |
| Призначення рюкзака | Туристичний |
| За типом конструкції | Каркасний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴








