Освітлення навіть за відсутності електрики
Yijia LED rechargeable E27 lightbulb - акумуляторна лампочка, яка може працювати без електрики. Лампочка сумісна зі стандартним цоколем E27, тому її можна використовувати практично у всіх світильниках або люстрах. За наявності електрики лампочка заряджається, а в разі її відсутності здатна давати освітлення самостійно, використовуючи накопичену акумулятором енергію.
До 6 годин роботи
Головний плюс цієї лампочки - вона працює як повноцінний ліхтарик. Вбудований акумулятор здатний забезпечити від 2 до 6 годин роботи без підзарядки (залежить від потужності лампочки). Зарядка лампочки здійснюється під час під'єднання до мережі, час заряджання займає 6-8 годин (залежно від моделі).
Безліч варіантів застосування
Цей варіант можна використовувати як звичайну лампочку, так і ліхтарик. У комплекті йде спеціальний гачок, який кріпиться до лампочки. З його допомогою пристрій можна підвісити, тим самим збільшивши площу освітлення. Особливо зручний варіант для освітлення на вулиці або вдома за відсутності електроенергії.
Зручний перемикач
Перебої з електрикою - більше не проблема. Yijia LED rechargeable E27 lightbulb має зручний перемикач, який активує аварійний режим і лампочка перемикається на роботу від акумулятора. Колірна температура лампочки 8000-10000K. Термін служби становить 50000 годин.
Надійні матеріали
Лампочка виготовлена з полікарбонату. Розсіювач виконаний з матеріалів з хорошим світлопропусканням для стабільного і рівномірного освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RunMi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Кількість контактних штирів цоколя | 1 шт. |
| Максимальна колірна температура | 8000 К |
| Потужність | 15 Вт |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 150 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 117 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Світлодіодна лампочка, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴








