Телевізор Xiaomi TV A2 32 Black
Ваша перепустка у світ мультимедійних розваг
Телевізор Xiaomi TV A2 32" на основі Android TV 11 забезпечує миттєвий доступ до фільмів і шоу на будь-який смак. Вбудований Google Асистент повністю змінює концепцію керування контентом. Завдяки Dolby Audio і DTS Virtual: X Sound вам гарантовані враження, як у кінотеатрі, а безрамковий дизайн і висока роздільна здатність HD дають змогу повністю зануритися в перегляд.
Більше екран — більше вражень
Тонка, практично непомітна тристороння рамка збільшує площу екрана, додаючи зображенню більше реалістичності. Висока роздільна здатність HD забезпечує чудову глибину та деталізацію картинки, робить максимально чіткими та комфортними для сприйняття будь-які світлі та темні зони зображення. Отримуйте насолоду від яскравих образів і динамічних сцен на екрані Xiaomi TV A2 32".
Мінімалістичний дизайн
Екран телевізора обрамлений у тонку металеву рамку та встановлений на витонченій підставці. Лаконічний дизайн підкреслює сучасний стиль Xiaomi та допомагає телевізору легко вписатися в будь-який інтер'єр.
Професійна якість звуку
Два потужні динаміки по 10 Вт кожен наповнюють простір чистими деталізованими звуками у форматі Dolby Audio. Аудіосистема Xiaomi TV A2 32" підтримує подвійне декодування Dolby Audio + DTS-X, що підсилює імерсивні враження від перегляду, а технологія DTS Virtual:X, яка відтворює тривимірний звук, створює повну ілюзію присутності в кінотеатрі.
Переваги Android
Xiaomi TV A2 32" під керуванням вдосконаленої ОС Android TV гарантує зручну навігацію й інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Ви отримуєте миттєвий доступ до тисяч фільмів і серіалів, а також застосунків на будь-який смак.
Інтелектуальний помічник Google Асистент
Попередньо встановлений Google Асистент дасть змогу керувати телевізором за допомогою голосових команд. Швидко знаходьте улюблені фільми, отримуйте інформацію про погоду та про останні новини, натиснувши кнопку на пульті керування й віддавши відповідну команду. Ви навіть можете керувати розумними пристроями домашньої екосистеми, користуючись можливостями смарт-керування.
Зручний пульт
Пульт дистанційного керування з окремими кнопками популярних сервісів дає можливість простим натисканням на кнопку керувати контентом і параметрами телевізора.
З маленького екрана на великий
Насолоджуйтеся улюбленим контентом у чудовій якості та забудьте про маленькі формати. Завдяки вбудованому Chromecast і Miracast ви можете легко перемістити зображення з вашого смартфона на великий екран Xiaomi TV A2 32", щоб продовжити перегляд із максимальним комофртом.
Потужна продуктивність
Сучасний чотириядерний процесор А55 у поєднанні з 1.5 Гб ОЗП і 8 Гб ПЗП підтримує чудову якість картинки, забезпечує плавну роботу будь-яких застосунків і швидку реакцію на команди.
Вибирайте зручніше під'єднання
Xiaomi TV A2 32" з підтримкою Wi-Fi 2,4G/5GHz і Bluetooth 5.0 дає змогу знайти простий спосіб під'єднання і швидко адаптуватися до різних робочих сценаріїв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| HD-формат | 1080р |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Вигнутий екран | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Підтримка HDTV | Так |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 1:1 |
| Колір | Чорний |
| Звук | |
| Dolby Digital | Так |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Стереозвучание | Так |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 471 мм |
| Глибина | 190.4 мм |
| Ширина | 715.7 мм |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Функції | |
| Підтримка Skype | Так |
| Таймер сна | Так |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Телевізор, інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴




