Відлякувач комарів фумігатор Mijia Mosquito Repellent White (WX07ZM)
Ефективні протимоскітні компоненти
Хімічні компоненти платівки містять у собі піретроїди, які при випаровуванні ефективно відлякують комарів. Усього одного розумного фумігатора Mijia вистачить для приміщення об'ємом до 28 м3. Для кращого ефекту рекомендується закрити вікна.
Випаровування за допомогою вентилятора
На відміну від фумігаторів з нагрівальною пластиною, Mijia Mosquito Repellent Smart Edition для кращого випаровування використовується вбудований вентилятор. Під час роботи він не утворює диму чи запаху, забезпечуючи рівномірне випаровування діючих речовин.
Непомітна та безшумна робота
Під час роботи рівень шуму вбудованого у фумігатор вентилятора становить лише 24 дБ(А). Для звичайної людини вона майже нечутна, і тим більше вона не зможе перешкодити Вашому відпочинку.
Живлення від батарейок
Розумному фумігатору Mijia не потрібне підключення до розетки для роботи, він живиться від звичайних батарей АА. Таке рішення забезпечує незрівнянну мобільність, дозволяючи розмістити його в центрі кімнати, біля ліжка, на столі або в будь-якому зручному місці.
Тривалий ефект
Звичайні платівки для фумігатора доводиться часто міняти, та й самі вони можуть закінчитися в невідповідний момент, ніж неодмінно скористаються комарі. Усього однієї платівки розумного фумігатора Mijia вистачить на 720 годин роботи, тобто приблизно на 3 місяці при використанні по 8 годин на добу, а це ціле літо без комарів.
Зручний циклічний таймер
Розумному фумігатору Mijia можна налаштувати циклічний режим роботи по таймеру, щоб він вмикався та вимикався у заданий час. Наприклад, можна налаштувати включення перед сном і роботу протягом 10 годин, а вранці не хвилюватися, чи вимкнений фумігатор.
Лауреат дизайнерської нагороди iF
Ще минуле покоління фумігатора Mijia отримало дизайнерську нагороду iF, а його розумна версія продовжила найкращі традиції мінімалістичного дизайну, дозволивши створити не лише ефективний відлякувач комарів, а й укласти його в стильний корпус.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мошок |
| Площа дії | 28 кв.м |
| Споживана потужність | 0.03 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Хімічний |
| Тип | Відлякувач комах |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 133 г |
| Висота | 58.4 мм |
| Ширина | 98.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 98.3 |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | 100% предоплата |
| Категорія товару | Товари для дому |
| Комплектація | Фумігатор, Картридж-пластина, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Подкатегория товаров | Для дому |
| Тип ґаджета | Розумний дім |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




