Машинка для видалення ковтунців Deerma Lint Remover DEM-MQ900
Повертає життя улюбленим речам
Хоч би якою була нова річ, на ній однаково рано чи пізно скочується шерсть, утворюючи ковтунці, які істотно псують її зовнішній вигляд. Для боротьби з цим і була створена машинка для видалення ковтунців Deerma DEM-MQ900 — вона не шкодить тканині та не залишає слідів, з ним навіть старе пальто матиме вигляд як нове.
Вологозахист IPX5
Машинка для видалення ковтунців має ущільнення корпусу, тепер відсік можна промити водою (порівнюючи з попередніми версіями).
3 ступеневе регулювання швидкості
Вбудований двигун потужністю 7600 об./хв утворює потік повітря та засмоктує великі та маленькі ковтунці безпосередньо в сітку, а гострі леза швидко обрізають їх. Ви можете підібрати оптимальну швидкість для різних речей.
Знімна липка насадка
Машинка для видалення ковтунців Deerma MQ900 має магнітний відсік, у якому розміщена липка насадка для видалення шерсті, волосся, крихт та інших забруднень. Вона не псує одяг, не залишає слідів клею.
Тривалий час автономної роботи
Машинка для видалення ковтунців Xiaomi Deerma MQ900 обладнана універсальним портом для заряджання USB-C, тепер ви можете заряджати пристрій як звичайний телефон, від мережі, від автомобільної зарядки, від Power bank або іншим зручним для вас способом. Час роботи збільшений на 33%, порівнюючи з попередніми моделями, і тепер від одного заряду ви можете використовувати пристрій приблизно 60 хвилин.
Сітка для ножів із титанової сталі з підвіскою
Відповідно до різних потреб з догляду за одягом, була розроблена нова конструкція з рухомою сіткою для ножів, вона автоматично регулює кут, тож леза максимально щільно прилягала до одягу й більше видаляла ковтунці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Зарядна напруга: | 5 В |
| Комплектація | Машинка для видалення ковтунців, USB-кабель, Інструкція, Гарантійний талон |
| Живлення | Вбудований акумулятор |
| Розмір (") | 192 х 70 х 75 мм |
| Швидкість обертання лез: | До 7000 обертів за хвилину |
| Ток зарядки: | <350 мА |
| Рівень шуму | 75 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴



