Розумна колонка Xiaomi Smart Speaker Lite QBH4238EU
Створіть свій розумний будинок із Xiaomi Smart Speaker Lite! Його компактність та стильні характеристики роблять його гідним вибором для будь-якого любителя музики. Mi Smart Speaker Lite може стати розумним центром вашого будинку завдяки своїй винятковій функції управління, тобто керувати іншими інтелектуальними пристроями у будинку за допомогою голосових команд.
Одна з переваг полягає в тому, що кілька динаміків у різних кімнатах можуть безперешкодно відтворювати музику, подкасти або радіостанції одночасно без затримок. Його вбудований високоякісний мікрофон та новітня технологія штучного інтелекту також допомагають легко спілкуватися.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси | USB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | USB-порт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.46 кг |
| Висота | 82 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Колонка, Кабель, Інструкція, Гарантійний талон |
| Мова спілкування | англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴





