-5%

IP-камера відеоспостереження Xiaomi C200 MJSJ14CM BHR6766GL
1 999 ₴
1 899 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP-камера відеоспостереження Xiaomi C200 MJSJ14CM BHR6766GL
1080p Full HD для чіткішої якості відео
Завдяки 1080p Full HD, 2,0 мегапікселям і підтриманню WDR навіть засвічені зображення мають чіткий та деталізований вигляд.
Безпечне життя з поворотом-нахлоном-зубом на 360°
Камера обладнана двовісовим двигуном із функцією панорамування-нахилу-зубума, кут огляду 360° по горизонталі та 106° по вертикалі.
Нічне бачення без видимого червоного світіння
Спокійний сон без видимого червоного світіння вночі та візуального забруднення. Інфрачервоне світло 940 нм для чіткішого зображення в нічну пору.
Під'єднання та перегляд відеосигналу на інших пристроях розумного будинку
Під час під'єднання до Mi Smart Clock ви можете переглядати відеозображення з камери на дисплеї.
Виявлення людини за допомогою штучного інтелекту
Абсолютно новий алгоритм AI виявлення людини забезпечує швидше виявлення контурів, автоматичне відстеження та запис, а також ефективну фільтрацію помилкових тривог для підвищення точності.
Двосторонні голосові виклики в режимі реального часу
Підтримка двосторонніх голосових викликів у режимі реального часу, які схожі на розмову віч-на-віч, так що ви можете спілкуватися з близькими людьми, хоч би де ви перебували.
Економія місця для зберігання завдяки технології кодування H.265
Технологія кодування відео нового покоління H.265 забезпечує більш безшовний перегляд у звичайних мережевих умовах, економить смугу пропускання й забезпечує чітке та детальне зображення. Відео H.265 займає всього 50% від обсягу пам'яті, необхідного для зберігання традиційних відео H.264 за однакової роздільної здатності та швидкості передавання даних, що дає змогу заощадити половину простору для зберігання.
Три способи зберігання даних для підвищення безпеки
Підтримка трьох способів зберігання даних: локальна карта Micro SD, пристрої NAS (наприклад, Mi Wi-Fi та інші пристрої мережевого зберігання з функцією зберігання даних) і хмару, що дає змогу спокійно створювати резервні копії даних.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 256 г |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 109 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 5 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Колір | Білий |
| Ширина | 75 мм |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Взаємодія зі смартфоном | Да |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Динамік зворотного зв'язку | Да |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Камера, Кабель, Набір для кріплення, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Пластик |
| Мікрофон | Да |
| Поворотний корпус: | Да |
| Сумісність | Android, iOS; |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴


