-29%

Розумна світлова панель Yeelight Smart Light 3 pcs extension
3 499 ₴
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумна світлова панель Yeelight Smart Light 3 pcs extension
Розумний і атмосферний
Трикутні світлові панелі для створення бажаного макета відповідно до потреб. Музика синхронізує світлові панелі для зміни кольорів із музичним ритмом
3 режими освітлення і 20+ попередньо встановлених RGB-панелей світлових ефектів для всіх сценаріїв
Підвищена яскравість
З 16 мільйонами кольорів, щоб змінити розумну світлодіодну лампочку з теплого білого на холодний білий, що відповідає вашому настрою та стану.
Пульт дистанційного керування та просте керування
Інтелектуальне та голосове керування, що забезпечується основними платформами розумного дому, як-от Google Assistant, Amazon Alexa і Samsung SmartThings.
Керуйте декількома розумними лампочками за допомогою програми Yeelight, і дивовижніші функції ще доведеться відкрити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-керування: | Да |
| Вага | 224 |
| Висота | 290 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Довжина: | 240 |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Стельовий світильник, кріпильний елемент, Інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Місце застосування: | Для вітальні, для кухні, для спальні |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робоча вологість | 0%-85%RH |
| Робоча температура | -10℃ ~40℃ |
| Стан | Нове |
| Тип лампи | LED-модуль |
| Тип монтажа | Підвісний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Трикутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴





