Медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick 4K MDZ-27-AA
Легкий і портативний.
Забудьте про кабелі, під'єднайте Mi TV Stick до будь-якого телевізора, монітора або проєктора з портом HDMI, щоб зробити його смарт-телевізором
Необмежені розваги.
Використовуйте Google Play Store, щоб завантажувати свої улюблені потокові, ігрові та відеозастосунки та насолоджуватися необмеженими розвагами.
Приємніший досвід Android TV.
Mi TV Stick працює на Android TV 9.0, який підтримує голосовий пошук, і ChromeCast, який з'єднує вас зі світом контенту. Дивіться улюблені серіали, грайте, перевіряйте новини або вмикайте інтернет-радіо. Інтелектуальне керування Mi TV Stick також рекомендує відео на основі ваших особистих переваг YouTube і Google Play!
Візьміть його із собою куди завгодно.
Ніколи не пропустіть епізод вашого улюбленого серіалу, фільму, який ви так довго чекали, або вашого улюбленого аніме, коли ви перебуваєте поза домом. Візьміть Mi TV Stick із собою, хай куди ви вирушите.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Виходи | HDMI |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Портативний | Так |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Операційна система | Android/Windows |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Медіаплеєр, Пульт, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості та можливості | Відеодекодер: AV1, VP9, H.265, H.264, MPEG-2, MPEG-1 Формат відео: MKV, MPG, MPG, DAT, AVI, AVI, MOV, ISO, MP4, RM Аудіо декодер: DTS HD, Dolby Atmos Аудіо формат: MP3, AC, FLAC Деко-зрів: JPG, GIF, Pextroклер Boluto |
| Процесор | Процесор: чотириядерний Cortex-A35 Графічний процесор: Mali-G31 MP2 |
| Зв'язок: | 2,4 ГГц Підтримувані мережі: Wi-Fi 4, Wi-Fi 5 | 2,4 ГГц, 5 ГГц Блютуз 5.0| 802.11 a/b/g/n | 802.11 a/b/g/n/ac | Підтримувані мережі: Wi-Fi 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴




