
Розумний дверний дзвінок Xiaomi Smart Doorbell 3 BHR5416GL
5 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумний дверний дзвінок Xiaomi Smart Doorbell 3 BHR5416GL
Xiaomi Smart Doorbell 3 — це розумний дверний дзвінок із надчіткою роздільною здатністю 2K, вбудованою камерою й мікрофоном. Встановіть цей бездротовий пристрій на вхідні двері та насолоджуйтеся безпечнішим і зручнішим життям.
• Моніторинг у реальному часі
• Датчик руху інформує про рух біля дверей
• Тривала робота акумулятора: до 4,8 місяців
• Надширокий кут огляду
• Двосторонній зв'язок
• Бездротовий дзвінок із максимальною гучністю 79 дБ
• Безплатне хмарне сховище на 72 години
• Нічний режим дає змогу бачити навіть у темряві
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Регулировка громкости | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологість | від +10 до +45 °C |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Панель, Дзвінок, Кабель USB Type-C, Монтажна база, Штифт для зняття, Гвинти, Наклейка, Інструкція, Гарантійний талон |
| Протокол передавання даних | Wi-Fi |
| Робоча температура | від +10 до +45 °C |
| Розміри: | 12.8 см* 6*см 2.35 см |
| Керування | Зі смартфона |
| Функції | моніторинг руху, відеоспостереження, аудіозв'язок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 499 ₴



