Лазерний проєктор Xiaomi Mi Laser Projector 150 MJJGYY02FM SJL4005GL
Вразьте свою уяву
Величезний екран і прекрасна картинка
Лазерний проєктор MiJia Laser Projection TV, що вирізняється фантастично коротким фокусом, дає змогу створити справжній домашній кінотеатр прямо на стіні кімнати. Вразьте свою уяву високою чіткістю, контрастністю та якістю картинки.
Ультракороткий фокус
Проєктор можна поставити всього за 50 см від стіни
Для створення картинки тепер не потрібно встановлювати проєктор у протилежному кінці кімнати. Фокусна відстань проєктора становить від 5 до 50 см, що дає змогу спроєктувати зображення до 150 дюймів на мінімальній відстані від стіни.
Водночас дроти й інтерфейси під'єднання пристрою розташовані ззаду, завдяки чому не псують його зовнішній вигляд. Оптична система проєктора створена відомою компанією Yorkey. Для комфорту користувача конструктори обладнали пристрій автоматичним настроюванням фокусування.
Професійна якість зображення
Яскравість і контрастність забезпечують найкращу картинку
Проєктор забезпечує високий рівень контрастності 3000:1, а також передавання безпрецедентної яскравості та багатство колірної палітри, завдяки чому якість зображення може бути порівнянна з професійними кінотеатрами. Водночас контрастність 3000:1 дає змогу створювати й максимально темне зображення, щоб передавати зображення нічного неба в найдрібніших деталях. Разом із роздільною здатністю 1920x1080, підтримкою HDR на темному екрані можна побачити навіть тінь.
Інноваційна технологія створення зображення
Автоматичне підстроювання під будь-який розмір стіни
Проєктор передбачає підстроювання розміру зображення під розмір стіни. Налаштуйте зображення в межах від 42 до 150 дюймів і підберіть оптимальний баланс для своєї кімнати. Створення високоякісного зображення стало можливим завдяки технології ALPD лазерної флюоресценції. Вона забезпечує максимально якісне зображення з ідеальним деталіруванням, а також живою контрастністю, чіткістю і колірною гамою. А технологія 4000+ від всесвітньо відомої компанії Light Peak Optical захищає стомлення очей.
5 основних кольорів
Для створення картинки використовуються 5 стандартних кольорів
Колірна гама проєктора збільшена, порівнюючи зі стандартними показниками проєкторів NTSC. Для досягнення яскравої картинки використовується п'ять основних кольорів, тоді як в інших пристроях застосовується максимум 4 кольори.
Лампа на 5000 люмен
Неймовірно потужне джерело світла
Проєктор обладнаний лампою на 5000 люменів, яка створює проєкцію яскравістю 15-18 fl, що цілком можна порівняти з повноцінним кінотеатром. DLP переводить будь-яке відео та фото в цифровий формат, який і виводиться за допомогою лазера на стіну. Використання цієї технології дає змогу досягти найкращої якості. Гарантійний термін експлуатації лампи становить аж 25 000 годин. Це майже 3 роки безперервної роботи вдень і вночі.
Акустична система аудіофілів
Вбудована акустична система здивує навіть досвідчених користувачів
Проєктор обладнаний чотирма вбудованими динаміками, що підтримують аудіо у форматах DOLBY і DTS. Два широкосмугові динаміки забезпечують передавання і глибокого басу та насичених середніх смуг. Цьому сприяє фазоінверторна трубка, що збільшує внутрішній звуковий об'єм. Два високочастотні твіттерні динаміки дають чіткий і дзвінкий "верх". Велика кількість користувацьких налаштувань звуку дають змогу досягти максимально реалістичного звуку.
Високоефективна система охолодження
Проєктор залишається тихим і холодним
Потужна вентиляційна система захищає від перегрівання як надпотужну лампу, так і процесор з електронними компонентами. Для охолодження використовуються три кулери — по одному для кожного модуля системи.
Доступ до безлічі фільмів і передач
Весь світовий відеоконтент в одному місці
Використовуючи під'єднання до інтернету й операційну систему MIUI, легко отримати доступ до улюблених фільмів і телепередач. Це універсальне джерело контенту, яке гідно зможе кожен.
Гарний дизайн
Зовнішній вигляд пристрою впишеться в будь-який інтер'єр
Легко вписується в будь-який інтер'єр і поєднується з іншою технікою Xiaomi. Компактні розміри, які можна порівняти з невеликим ноутбуком, дадуть змогу розміщувати його навіть на маленькій поверхні. Це дивовижно! Вони становлять 410 x 291 x 88 мм.
Широкий набір користувацьких інтерфейсів
Поєднується з будь-якими джерелами контенту
Для під'єднання зовнішніх носіїв у проєкторі передбачені 3 HDMI-порти, інтерфейс USB, роз'єм для ігрового килимка та мережевий інтернет-під'єднання. До нього можна приєднати навіть навушники та мікрофон.
Пристрій підтримує Wi-Fi й обладнаний системою Mi TV. Це автоматично означає, що він може керуватися не тільки з пульта ДК, але й зі смартфона.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Стаціонарна |
| Вид товару | Проектор |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, USB, HDMI |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Колір | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.2 кг |
| Висота | 410 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Ширина | 291 мм |
| Зображення | |
| Контрастність | 3000 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 250 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Проєктор, Пульт ДК, Кабель живлення, Інструкція, Гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 94 999 ₴





