
Портативна батарея Powerbank Baseus Star-Lord 20000 mAh, 2xUSB, USB TYPE-C, 22.5W PPXJ060001 Black
2 499 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Powerbank Baseus Star-Lord 20000 mAh, 2xUSB, USB TYPE-C, 22.5W PPXJ060001 Black
Заряджайте до 3 пристроїв вночі з Power Bank Baseus! Dawn Lord характеризується високочастотним ударом у 22,5 Вт і нічним виходом. Потужність гідроакумулятора стає 20000 мА·год. Ви можете зайняти своє місце на борту. Star-Lord відповідає за технологію заряджання щита, і це є основою для реалізації багаторівневих амортизаторів
Дивовижно швидко
Star-Lord утричі швидший за середній блок потужності та може заряджати 3 пристрої одночасно! Для довідки: швидке заряджання 20W PD для Apple 12 і 13 дає змогу рівню заряду батареї пристрою досягати аж 30% за 50 хвилин! Блок живлення може заряджати Apple 4 13x, тому він здатний слугувати до 4 днів без підзаряджання! Час, потрібний для повного заряджання самого блока живлення, становить від 6 до 7 годин.
Інтелектуальне заряджання
Star-Lord підтримує технологію Smart Charging (BPSII), динамічно розподіляє енергію між зарядними пристроями й автоматично регулює вихідну потужність і напругу. Всі ваші пристрої заряджатимуться швидко й безпечно з Powerbank Baseus
Широка сумісність
Пристрій сумісний із пристроями Huawei SCP/FCP, Apple PD, Xiaomi QC і Samsung AFC, серед інших. Продукт Baseus миттєво зарядить ваш телефон або планшет! Блок живлення обладнаний такими портами: мікровхід, вхід Type-C, вихід Type-C, вихід USB1/USB2. Як бачите — можливості безмежні!
Безпека використання
Пристрій має вбудований датчик температури NTC, який разом із розумним чипом забезпечує безпечне заряджання та захищає від перегрівання. Powerbank гарантує багаторівневий захист від перезаряджання, перенапруги, струм перевантаження за струмом, короткого замикання й електромагнітного поля. Ви можете заряджати вибрані пристрої без занепокоєння.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка та оплата | Предоплата 100% |
| Місткість | 20 000 |
| Ємність, mAh | 20000 mAh і більше |
| Категорія товару | Додаткові батареї |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Подкатегория товаров | Додаткові батареї |
| Технологія | Літієво-полімерні (Li-pol) |
| Тип батареї | Універсальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴





