-26%

Зарядна станція Bluetti PowerOak AC200P PB930654
94 999 ₴
69 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядна станція Bluetti PowerOak AC200P PB930654
Інвертор змінного струму AC200P забезпечує потужністю 2000 Вт (піково до 4800 Вт). Пристрій має акумулятор на 2000 Вт-год для живлення всього обладнання. З Bluetti AC200P зникає необхідність турбуватися про перебої з доступом до електроенергії вдома або на робочому місці. Ви можете покластися на AC200P будь-де.
Універсальний підзарядник
Пристрій АС200Р має різні виходи – змінного та постійного струму. Ви отримаєте переваги обох виходів. Не можна зупиняти використання одного приладу для іншого – можна заряджати одночасно до 13 пристроїв. Крім того, зверху зарядної станції розміщуються дві панелі для бездротової зарядки. Просто покладіть смартфон (за допомогою технології) зверху, і він почне відновлювати заряд.
Ідеальне рішення у приміщенні та на вулиці
Bluetti АС200Р може живити більшість побутових та кухонних приладів, таких як блендери, електричні плитки, радіоприймачі, проектори та багато іншого. При несподіваному відключенні подачі енергії він ідеально підійде для ролі домашньої резервної системи, особливо у мережах із нестабільною напругою мережі.
Суперпотенціал
Акумулятор на 2000 Вт-год дозволяє живлення пристрою багато годин поспіль. Це відмінне джерело енергії для кемпінгу, кочового життя у будинку на колесах тощо. У поєднанні із фотоелектричними панелями може відновлювати заряд від енергії сонця.
Характеристики:
Модель: АС200Р.
Місткість/потужність: 2000Wh/2000W.
Кількість циклів: 3500 циклів.
Тип акумулятора: LiFePO4 (Літій-залізофосфат).
Колір: чорний.
Контролер заряду MPPT / Захист від повної розрядки батареї.
Бережна експлуатація: Заряджання кожні 3-6 місяців, якщо пристрій простоює.
Порти:
Вихід змінного струму: 2х розетки змінного струму.
RV-порт: 12 В/25 А.
Бездротова зарядка: 2 х 15 Вт.
USB-C: Швидке заряджання PD 60 Вт USB-C.
USB-A: 4 х 5В/3А.
Автомобільний порт: 12 В/10А.
Порт постійного струму: 2 х 12В/3А.
Температура температури: 0-40°C.
Сертифікати CEC, DOE, FCC, QC3.0, CA Prop 65.
Комплектація: Станція живлення BLUETTI AC200P, адаптер змінного струму, кабель зарядного пристрою для сонячних батарей MC4 (MC4 до XT90), автомобільний зарядний пристрій (автоприкурювач до XT90), XT90 до авіаційної розетки (вхід), Посібник користувача, Гарантійний.
Розмір: 420х280х386 мм.
Вага: 27.48 кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 27.5 кг |
| Вхідна напруга | 240 В |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 387 мм |
| Ємність акумулятору | 555000 мА/год |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова зарядка Qi | Да |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Заряджання від сонця | Да |
| Комплектація | Зарядна станція, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Швидке заряджання |
| Параметри заряду | 2x Бездротова зарядка 15W, 2x Розетка: загальна потужність 2000 W (перенапруга 4800W), 4x USB-A: 5V/3A, 1x USB-C: 60W Max, 2x DC: 12V/3A, 5.5 mm, Автомобільна розетка: 12V/25A (роз'єм для автофургона); 12V/10A (автомобільна розетка) |
| Порт для заряджання акумулятора | Розетка змінного струму, Автомобільний адаптер 12V, Сонячна панель |
| Порт для заряджання | Розетка: 500W, сонячна панель: 700W Max., VOC 35-150V, 12A, Автомобільна розетка: 12V/24V, Генератор, Lead batterу, Подвійна розетка: 500W, Розетка 500W + сонячна панель 700W |
| Тип | Універсальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 999 ₴




