-33%

Портативний акумулятор Baseus Blade Power Digital Display Fast Charging 20000 mAh 100W PPDGL-01
5 999 ₴
3 999 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний акумулятор Baseus Blade Power Digital Display Fast Charging 20000 mAh 100 PPDGL-01
Baseus Blade Digital Display 20000 mAh 100 W 5 A з технологією QC 4.0 + PD 3.0 — це потужна батарея з підтримкою сучасних стандартів швидкого заряджання: Quick Charge 4.0 і 3.0, Huawei SCP, FCP, Samsung AFC, Power Delivery до 1. смартфони або планшети, але й ноутбуки!
Повербанк обладнаний 4 портами: 2хUSB і 2хType-C. 2 роз'єми Type-C можуть використовуватися для заряджання повербанка. 4 роз'єми — для мобільних пристроїв, тобто одночасно 4 ґаджети можуть заряджатися від Baseus Blade Digital Display 20000 mAh 100 W 5A.
Цей пристрій підтримує стандарти швидкого заряджання QC 4.0, QC 3.0, PD 3.0 (Apple), PD2.0, FCP/SCP (Huawei), AFC (Samsung). Це дає змогу прискорити в кілька разів заряджання ваших ґаджетів.
Швидке заряджання QC 3.0 здійснюється через порт USB жовтогарячого кольору. Ця технологія дає змогу прискорити заряджання майже вчетверо і на 12% працює швидше за технологію QC 2.0. Зверніть увагу, що пристрій, який заряджається, який має підтримувати цю технологію QC 3.0, інакше зарядка відбуватиметься в звичайному режимі.
Швидке заряджання PD 3.0 здійснюється через порт Type-C. Цей стандарт рекомендується для підзаряджання смартфонів Apple, починаючи з iPhone 8. Зверніть увагу, що для заряджання за цією технологією ґаджет має бути під'єднаний за допомогою кабелю з підтримкою стандарту PD.
Під час використання портів досягається така потужність:
Type-C1 або Type-C2 порт видає до 20V/5A (100W) вихідної потужності, якщо використовується один;
USB1 або USB2 — до 4.5/5A (30W) вихідної потужності, якщо використовується один;
Type-C1 і Type-C2 одночасно — потужність Type-C1 до 65W і Type-C2 до 30 W;
Type-C1 або Type-C2 і USB1 або USB2 одночасно — потужність Type-C1 до 65W і USB1 або USB2 — до 30 Вт;
Type-C1 і Type-C2 і USB1 або USB2 одночасно — потужність Type-C1 до 45 W і Type-C2 до 30 W, USB1 або USB2 до 18W.
Повне заряджання повербанка відбувається приблизно за 1,5 години, у разі використання зарядного блока потужністю 65 W і кабелю Type-C — Type-C 5A потужністю від 65 W (у комплекті йде кабель 100W). Якщо блок живлення потужністю 30W повний заряд займе приблизно 3 години.
На лицьовому боці повербанка є цифровий LED-дисплей, що дає змогу контролювати рівень заряду повербанка, що показує годину, необхідну для повного заряджання або годину, який ще може працювати, увімкнення швидкого заряджання.
Повербанк має 9 рівнів інтелектуального захисту від: перевантаження за силою струму, перезаряджання, перегрівання, перевантаження, короткого замикання.
Треба зазначити, що цей повербанк має інтелектуальну систему керування. А це означає, що залежно від девайса, який буде до нього під'єднуватися, повербанк вибиратиме потрібну напругу. Пристрій отримає рівно стільки енергії, скільки йому потрібно, щоб відновити рівень заряду без ризику пошкодження батареї.
Колір: Чорний
Матеріал: Полікарбонат + ABS пластик
Сертифікація якості: RoHS, CE, FCC, КНР
Комплектація: УМБ 20000 mAh 100 W, кабель Type-C — Type-C 100W, чохол для зберігання
Тип батареї: Літій-полімерний
Ємність акумулятора: 20000mAh 3.7V 74Wh
Номінальна ємність: 12000mAh (5V/3A)
Потужність: Вхід Type-C1/2 Input: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/3.25A (65W Max)
Потужність: Вихід 1,2: USB Type-C1/2: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/5A (100W Max)
Потужність: Вихід 3,4: USB Type-A1/2: 4.5V/5A(SCP); 5V/4.5A(SCP); 5V/3A; 9V/3A; 12V/2.5A (30W Max)
Вихід Type-C1+Type-C2: 65W + 30W
Вихід Type-C1/2 + USB1/2: 65W + 30W
Вихід Type-C1 + Type-C2 + USB1/2: 45W + 30 W + 18 W
Стандарти швидкого заряджання: QC 4.0, QC 3.0, PD 3.0, QC 2.0, PD 2.0, FCP, AFC
Розміри: 162*143*18 мм
Вага: 490г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | С дисплеем |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 490 г |
| Висота | 162 мм |
| Довжина | 143 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type C |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Доставка/оплата | Предоплата 90 грн. + 1% |
| Місткість | 20 000 |
| Заряджається від | USB |
| Категорія товару | Додаткові батареї |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, Кабель, Інструкція, Гарантійний талон |
| Подкатегория товаров | Додаткові батареї |
| Підходить для заряджання | Мобільних телефонів |
| Технологія | Літієво-полімерні (Li-pol) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴







