Портативная батарея Xiaomi Mi Power Bank Fast Charge 20000 mAh 50W BHR5121GL Black
Просте та швидке підзаряджання
Універсальна мобільна батарея Xiaomi 20000 mAh з трьома портами та максимальною потужністю підзаряджання 50 Вт може заряджати одночасно до трьох пристроїв. Порт Type-C і велика ємність 20 000 мА·год дають змогу заряджати ноутбуки, ігрові консолі, смартфони та інші пристрої. Завдяки підтримці малопотужного заряджання батарею можна використовувати для підзаряджання навушників, фітнес-браслетів і годин.
Усього 44 хвилини на підзаряджання Mi 11
На підзаряджання до 100% Mi 11 з акумулятором ємністю 4600 мА·год мобільній батареї Xiaomi знадобиться всього 44 хвилини. Це не дивно, адже підзаряджання відбувається з максимальною потужністю 50 Вт, як від мережі.
Заряджання потужних пристроїв
Завдяки великому об'єму 20 000 мА·год, наявності порту Type-C та інтелектуальній сумісності зовнішня батарея Xiaomi підходить для заряджання потужних пристроїв, як-от сучасні моделі MacBook Pro, Mi Notebook і Nintendo Switch.
До трьох підзаряджень одночасно
Мобільна батарея Xiaomi допоможе вам комплексно розв'язати проблему підзаряджання, саме тому вона буде незамінна в дорозі та в будь-якій подорожі. Один потужний порт Type-C і два порти USB-A дають змогу одночасно заряджати до трьох пристроїв, серед яких може бути ноутбук або ігрова платформа.
Слабкове заряджання
Порти USB-A ідеально підходять для заряджання слабкострумових пристроїв, як-от смарт-браслети, годинник або навушники. Із зовнішнім акумулятором Xiaomi ви можете бути впевнені, що всі ваші пристрої будуть заряджені максимально швидким і безпечним способом.
Швидка зворотна зарядка
Порт Type-C підтримує двостороннє заряджання, а максимальна вхідна потужність 45 Вт і зарядний кабель E-Marker до 5 А допоможуть поповнити запас заряду батареї до 100% лише за 4.5 години.
Всебічна безпека
Удосконалені мікросхеми та чутливі високоточні датчики забезпечують швидке й безпечне підзаряджання будь-яких пристроїв і безперебійну роботу самої батареї. Xiaomi 20000 mAh має захист від високої температури, короткого замикання, перенапруги на вході та виході. Завдяки захисту від перезаряджання та перерозряджання ви можете залишати пристрої на підзаряджанні та не переживати про те, що це може вплинути на знос акумуляторів.
Преміальний дизайн
Ергономічна обтічна форма, оптимальні габарити та двостороннє покриття, що точно імітує кераміку, надає Xiaomi розкішного вигляду. Кожен дотик до шліфованої поверхні батареї дарує приємні відчуття. А лаконічний фірмовий знак на корпусі є додатковою гарантією високої якості пристрою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Максимальна потужність W | 50 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для електроніки |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 430 г |
| Висота | 27.5 мм |
| Довжина | 153.5 мм |
| Ширина | 73.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Місткість | 20000 мАч |
| Вхідний інтерфейс | 1 x Type-C, 2 x USB |
| Вихідний струм | 4 A |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Технологія заряджання | Стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴





