-15%

Портативна батарея Powerbank Baseus Bipow Digital Display 10000 mAh 20W PPDML-L01 Black
1 999 ₴
1 699 ₴
- В наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна батарея Baseus Bipow Digital Display Power bank 10000mAh 20W PPDML-L01 Black
Павербанк BASEUS Bipow виготовлений з міцного пластику і прикрашений фактурним малюнком. Завдяки компактним розмірам і невеликій вазі його зручно носити з собою в сумці або рюкзаку. Аксесуар має 3 вихідних порту 2 з яких стандартних типу USB -A, третій з роз'ємом Type-C - через нього можна заряджати сам повербанк, а також заряджати від нього.
Для кожного підключеного мобільного апарату пристрій автоматично визначає оптимальні вихідні параметри, які необхідні для швидкої і ефективної зарядки. Через USB-порти здійснюється зарядка за стандартом Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються в 4 рази швидше, ніж при звичайній зарядці, і на 27% швидше, ніж при зарядці Quick Charge 2.0. Також powerbank підтримує стандарт зарядки Power Delivery (PD) для швидкої зарядки. Цифровий індикатор залишку ємності power bank дасть вам зрозуміти коли пора ставити його на підзарядку.
Завдяки виходу з роз'ємом Type-C ви можете зарядити ваш MacBook або інший ноутбук. І за рахунок величезної ємності - 20000 маг дозволить зарядити пристрою кілька разів, при цьому максимальна потужність 20W
Характеристики:
Вхід для зарядки: M+C (microUSB + type-C)
Ємність акумуляторів: 10000 mAh
Кількість портів (виходів): U+U+C (USB-A + USB-A + USB-C)
Матеріал корпусу: Пластик
Підтримка Power Delivery: 20w
Підтримка Quick Charge: QC3.0+QC2.0+FCP/SCP+AFC
Сумарний струм у ватах: 20w
Колір: Чорний
Цифровий дисплей: є
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 4 |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 252 г |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 153 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка та оплата | 100% предоплата |
| Комплектація | Зовнішній акумулятор, Інструкція, Гарантійний талон |
| Технологія | Літієво-полімерні (Li-pol) |
| Тип батареї | Універсальна батарея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴






