Очищувач повітря Xiaomi Mi Air Purifier 2H White (Міжнародна версія) (FJY4026GL)
Нове покоління розумного очисника повітря Mi Air Purifier 2H– це оригінальне поєднання лаконічного дизайну, високої продуктивності і унікальних можливостей для зручного управління. Завдяки інноваційній системі фільтрації повітря у вашому будинку буде ідеально чистим. З поліпшеним мотором Nidec пристрій працює ще тихіше і споживає менше електроенергії, ніж енергозберігаюча лампочка. Зручні налаштування, швидка робота приладу, контроль та діагностика повітря через додаток – безліч переваг в компактному корпусі.
Елегантні рішення
Mi Air Purifier 2H – зразок лаконічного і продуманого дизайну. Завдяки унікальним рішенням розробників пристрій стало на 40% компактніше першої моделі. Незважаючи на зменшені габарити, девайс може очистити кімнату площею 21 м2 всього за 10 хвилин. Корпус пристрою пронизаний 5732 отворами, що дозволяють максимально ефективно захоплювати повітря і ретельно очищати його від пилу і дрібних частинок. Очищувач не тільки створить ідеальний мікроклімат в будинку, але й елегантно підкреслить сучасний інтер'єр.
Ретельне очищення
Висока продуктивність
Досягніть бездоганно чистого повітря в будь-якому приміщенні. Пристрій відрізняється високою потужністю очищення – 310 м3/год. Цього достатньо як для великої квартири, так і для приватного будинку. Завдяки енергоефективному японському мотору Nidec девайс очистить спальню або вітальню за 10 хвилин. Ваш будинок наповниться найчистішим повітрям, при цьому покращиться якість сну і загальне самопочуття всіх членів сім'ї. Mi Air Purifier 2H – з турботою про ваше здоров'я.
Найчистіше повітря
Унікальна система фільтрації
Розробники вдосконалили систему фільтрації і досягли неймовірного показника – до 99.7% частинок затримуються всередині пристрою, роблячи повітря ідеально чистим. Тришаровий циліндричний фільтр працює на 360° і затримують велику пил і волосся, мікрочастинки до 0.3 мкм і навіть патогенні бактерії. Завдяки основі на активованому вугіллі девайс усуває формальдегід та інші шкідливі речовини. Пристрій автоматично визначає, коли необхідно замінити фільтр, і повідомляє вас про це через додаток на смартфоні.
Через APP додаток
Простота і зручність управління
Розробники передбачили зручне і інтуїтивно зрозуміле управління пристроєм через фірмовий додаток Mi Home. Ви зможете легко перемикати режими, налаштовувати інтенсивність очищення, включати і відключати девайс з іншої кімнати, отримувати важливі повідомлення. Завдяки постійної синхронізації в додатку можна спостерігати за станом повітря в реальному часі, відстежувати вологість і температуру. Пристрій автоматично запам'ятовує ваші звички, вимикається, коли ви йдете на роботу, повідомляє про заміну фільтра – кожна деталь продумана для вашого комфорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 31 Вт |
| Тип зволожувача | Традиційний |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг |
| Габарити: | 520 х 240 х 240 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Додатково | Продуктивність: 260 м3/год Ефективність очищення: 100% — великі частки 99,3% — частинки розміром до 0,3 мкм 99,99% — частки розміром до 2,5 мкм 91% — формальдегід та ін. шкідливі речовини Рекомендована площа приміщення: 23-39 м2 Керування за допомогою пр |
| Доставка/оплата | Предоплата 92 грн. + 1% |
| Комплектація | Очисник, фільтр для очисника, Кабель для під'єднання, Документація, гарантійний талон |
| Методи очищення: | Вугільний фільтр, НЕРА — фільтр |
| Особливості | Smart — керування, Таймер |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Очисили повітря |
| Керування | Електронне |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴





