
Настільна лампа Yeelight USB Folding Charging Small Table Lamp 1800mAh 3700K YLTD11YL YLTD112CN Red
1 499 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Настільна лампа Yeelight USB Folding Charging Small Table Lamp 1800 mAh 3700 K (YLTD11YL) (YLTD112CN)
Yeelight USB Folding Charging Small Table Lamp
Настільна лампа Yeelight USB Folding Charging Small Table Lamp — це складана лампа, яка зберігає в собі баланс між функціональністю і вишуканістю. - Три методи заряджання — Зручна для перенесення — Тривалий термін експлуатації батареї до 40 годин
Великий термін експлуатації
Вбудована літійна батарея ємністю 1800 mAh забезпечує довге життя пристрою, це дає змогу використовувати лампу без підзаряджання до 40 годин.
Маленька та практична
Легка та практична, зручна в перенесенні, з підзаряджанням USB кабелем від компютера, блока живлення — заряджання можливе в будь-якій варіації, яка буде вам зручна.
Захист для очей
Потрійна якість дає змогу уникнути втоми очей, мінімум синього світла зменшує пошкодження сітківки. Згідно з дослідженнями колірна температура підходить для читанняКупити настільну лампу Yeelight USB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга живлення | 5В |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 200 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Управління | Сенсорне |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Колір арматури (підстави) | Зелений |
| Колір плафона | Червоний |
| Колір світіння | Теплий/холодний |
| Колірна температура | 3700К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 380 г |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Настільна лампа, USB кабель, Інструкція, гарантійний талон |
| Особливості | Збільшення яскравості під час підняття цоколя на 120° Вбудований модуль захисту від температури NTC Режим читання: 4 години використання Комп'ютерний режим: 8 годин використання Режим економ: 40 годин використання USB-порт для заряджання |
| Тип стійки | Похилий |
| Тип цоколя/патрона: | Вбудований світлодіод (LED) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴




